Vakt-telefon: 901 16 300

Administrasjon

Trude R. Bertnes

Trude R. Bertnes

Daglig leder

Mobil: 468 38 730
trude@narvikvann.no
Trude Hagen

Trude Hagen

Jurist

Mobil: 924 19 519

trude.hagen@narvikvann.no
Per Inge Lyngvær

Per Inge Lyngvær

Økonomisjef

Mobil: 994 50 772
peringe@narvikvann.no
Gry Størseth

Gry Størseth

Kontormedarbeider

Telefon: 769 13 700
Mobil: 955 26 773
grysto@narvikvann.no

Markus Horrigmoe

Markus Horrigmoe

Fagansvarlig spredt avløp

Mobil: 974 22 257
markus@narvikvann.no

Li Tong

Li Tong

Ingeniør spredt avløp

Mobil: 482 86 851 litong@narvikvann.no

 

Victoria Maria Karlsen

Victoria Maria Karlsen

Kundeansvarlig

Telefon: 769 13 700                  Mobil: 950 49 292 victoria.karlsen@narvikvann.no

 

 

Plan / Utvikling

Åse Soleng

Åse Soleng

Prosjektleder Plan og Utvikling

Mobil: 957 85 562
aase@narvikvann.no

 

Geir Richard Hansen

Geir Richard Hansen

Prosjektleder Plan og utvikling

Mobil: 908 88 474        geir@narvikvann.no

Prosjekt

Kenneth E. Tollefsen

Avd.leder Prosjekt

Mobil: 909 99 806
kentol@narvikvann.no

 

Bjørn Sørensen

Bjørn Sørensen

Prosjektingeniør VA

Mobil: 904 79 810
bjorn@narvikvann.no

 

Marianne Kristiansen

Marianne Kristiansen

Prosjektingeniør VA

Mobil: 908 23 682
marianne@narvikvann.no

Astri Høiem

Astri Høiem

Prosjektingeniør VA

Mobil: 920 95 979
astri@narvikvann.no

Kristine Henriksen

Kristine Henriksen

Prosjektingeniør VA

Mobil: 977 22 035
kristine@narvikvann.no

Catrine Sandvoll

Catrine Sandvoll

Prosjektingeniør VA

Mobil: 971 85 138
csa@narvikvann.no

Vann / Avløp

Thomas Brændvik

Thomas Brændvik

Avd. leder Vann og Avløp

Mobil: 412 19 416
thomas@narvikvann.no

 

Stian Kalvik Jenssen

Stian Kalvik Jenssen

Driftsleder

Mobil: 970 10 125
stian@narvikvann.no

Jørn Kåre Sommerseth

Jørn Kåre Sommerseth

Ingeniør ledningskartverk

Mobil: 480 74 112
jorn@narvikvann.no

Claus Øien

Claus Øien

Prosjektingeniør VA

Mobil: 971 31 003
claus@narvikvann.no

 

Odd Arne Jensen

Odd Arne Jensen

Driftsoperatør, vann

Mobil: 958 75 665 odaj@narvikvann.no

 

 

Tore Dybwad

Tore Dybwad

Driftsoperatør, vann

Mobil: 915 11 913 tore.dybvad@narvikvann.no

 

Vegard Simonsen

Vegard Simonsen

Driftsoperatør, vann

Mobil: 476 50 300 vegsim@narvikvann.no

 

Thomas Are Dahl

Thomas Are Dahl

Driftsoperatør, vann

Mobil: 962 24 926 tad@narvikvann.no

Bjørnar Henriksen

Bjørnar Henriksen

Driftsoperatør, vann

Mobil: 416 86 037 bjohen@narvikvann.no

Remi Kristoffer Fjelldal

Remi Kristoffer Fjelldal

Driftsoperatør, vann

Mobil: 476 38 972 remi@narvikvann.no

Asle Hansen

Asle Hansen

Driftsoperatør, avløp

Mobil: 909 23 513 asle@narvikvann.no

Torbjørn Langsett

Torbjørn Langsett

Driftsoperatør, avløp

Mobil: 913 55 388 torbjorn.langsett@narvikvann.no

Lars-Erik Niia

Lars-Erik Niia

Driftsoperatør, avløp

Mobil: 950 33 833 lars.erik.niia@narvikvann.no

 

Marius Hansen Buschmann

Marius Hansen Buschmann

Driftsoperatør, avløp

Mobil: 481 06 898 marius.buschmann@narvikvann.no

 

Jack Nilsen

Jack Nilsen

Driftsoperatør, avløp

Mobil: 971 89 009 jack.nilsen@narvikvann.no

Dag Helge Larsen

Dag Helge Larsen

Driftsoperatør, avløp

Mobil: 480 33 031 dag.helge.larsen@narvikvann.no

Nils-Martin Bjørkmo

Nils-Martin Bjørkmo

Driftsoperatør, avløp

Mobil: 948 38 830
nils-martin.bjorkmo@narvikvann.no